Cognitive Science Czech Republic

Po dlouhých nocích převracení myšlenek a nápadů konečně spatřil světlo světa projekt Cognitive Science Czech Republic – ztělesnění mé snahy vytvořit komunikační platformu pro vědce, filosofy a další zájemce o kognitivní vědy!

Web cognitivescience.cz

Rád bych, aby se tento server stal vyhledávaným zdrojem informací, kam se budou kognitivní vědci, i další příznivci a zájemci z řad spřízněných oborů vracet, aby se dozvěděli, co se právě nyní děje v komunitě a jaké zajímavé workshopy a konference jsou na obzoru.

Mailinglist Cognitive Science Czech Republic

Pro výměnu informací v kondenzovanější, rychlejší a pohodlnější formě byl založen Mailinglist kognitivní vědy v ČR, po vzoru mnohých evropských a celosvětových tematických mailinglistů. Cíl je jasný – umožnit jednoduché šíření relevantních informací mailovou formou. Snad každý si najde čas na přeposlání mailu se zajímavou pozvánkou na sběrnou adresu kognitivni-veda@googlegroups.com. Mailinglist je implementován jako Google Group, která zajišťuje rozesílání každého přijatého emailu na všechny emaily zapsaných odběratelů. Více o něm se dozvíte na speciální stránce.